Mostar SG pobijedio Brotnjo u uzbudljivom derbiju

MNK Brotnjo i FC Mostar SG Staklorad sinoć su u Čitluku odigrali derbi utakmicu 14. kola Premijer futsal lige BiH. Aktualni prvak slavio je minimalnu 0:1 pobjedu u utakmici s mnogo prilika, a strijelac jedinog pogotka bio je Samir Gosto.

U prvom poluvremenu MNK Brotnjo imao je više prigoda za postizanje pogotka od gostiju, dok su u nastavku gosti ipak više prijetili pa u konačnici i došli do pobjedonosnog pogotka.

Prije početka derbija Mario Čilić i Nikica Pehar ispred MNK Brotnjo uručili su Kristijanu Pantiću, dugogodišnjem igraču MNK Brotnjo koji je sada član FC Mostar SG i oporavlja se od ozljede, prigodni dar.

MNK Brotnjo: Dujmović, Sesar, Čolak, Suton, Ćavar, Ivanković, Markić, Prusina, Odak, Vukoja, Vučić, Šunjić. Trener: Tomislav Bevanda.

FC Mostar SG: Momčilović, Radmilović, Jelić, Aladžić, Vesić, Galić, Šikalo, Agović, Ivanković, De Souza, Bošković, Gosto, Raguž. Trener: Ivan Božović.