Liga MZ

MALONOGOMETNA LIGA MJESNIH ZAJEDNICA OPĆINE ČITLUK "BROTNJO 2018"

Skupina A

Team WD LPTS
1 Dobro Selo 4 0 0 12
2 G. Ograđenici 3 0 1 9
3 Potpolje 2 0 2 6
4 Biletići 1 0 3 3
5 Čitluk Selo 0 0 4 0

srpanj 2018

27 Pet - 22:15
Čitluk Selo 2-6Potpolje
Match Report
26 Čet - 20:15
Dobro Selo 4-3Biletići
Match Report
24 Uto - 22:15
Potpolje 3-5G. Ograđenici
Match Report
24 Uto - 21:15
Biletići 7-2Čitluk Selo
Match Report
19 Čet - 23:00
G. Ograđenici6-2Biletići
Match Report
18 Sri - 21:15
Čitluk Selo1-3Dobro Selo
Match Report
16 Pon - 21:15
Dobro Selo3-2G. Ograđenici
Match Report
16 Pon - 20:15
Biletići1-3Potpolje
Match Report
09 Pon - 21:30
Potpolje 3-7Dobro Selo
Match Report
09 Pon - 20:00
G. Ograđenici5-3Čitluk Selo
Match Report

Skupina B

Team WD LPTS
1 Dragićina 3 1 0 10
2 Krehin Gradac 2 2 0 8
3 G. Hamzići 1 1 2 4
4 G. Blatnica 1 0 3 3
5 Služanj 1 0 3 3

srpanj 2018

30 Pon - 22:00
Krehin Gradac3-3Dragićina
Match Report
27 Pet - 21:15
Služanj 3-5G. Blatnica
Match Report
25 Sri - 22:15
Dragićina6-0Služanj
Match Report
25 Sri - 21:15
G. Blatnica1-8G. Hamzići
Match Report
19 Čet - 20:00
G. Hamzići4-8Dragićina
Match Report
19 Čet - 22:00
Služanj0-9Krehin Gradac
Match Report
17 Uto - 22:15
Krehin Gradac1-1G. Hamzići
Match Report
17 Uto - 21:15
Dragićina7-2G. Blatnica
Match Report
12 Čet - 21:00
G. Hamzići 4-5Služanj
Match Report
12 Čet - 20:00
G. Blatnica1-7Krehin Gradac
Match Report

Skupina C

Team WD LPTS
1 D. Hamzići 4 0 0 12
2 D. Blatnica 3 0 1 9
3 Gradnići 2 0 2 6
4 Paoča/Vidovići 1 0 3 3
5 D.V. Ograđenik 0 0 4 0

srpanj 2018

30 Pon - 21:00
D. Hamzići4-1Gradnići
Match Report
30 Pon - 20:00
D. V. Ograđenik1-7D. Blatnica
Match Report
26 Čet - 22:15
D. Blatnica 7-2Paoča/Vidovići
Match Report
26 Čet - 21:15
D. V. Ograđenik0-5D. Hamzići
Match Report
24 Uto - 20:15
Paoča/Vidovići 1-4Gradnići
Match Report
18 Sri - 22:15
Gradnići1-3D. Blatnica
Match Report
18 Sri - 20:15
D. Hamzići6-1Paoča/Vidovići
Match Report
16 Pon - 22:15
Paoča/Vidovići 3-1D.V. Ograđenik
Match Report
12 Čet - 23:00
Gradnići6-0D.V. Ograđenik
Match Report
09 Pon - 22:30
D. Blatnica 1-6D. Hamzići
Match Report

Skupina D

Team WD LPTS
1 Međugorje 2 1 0 7
2 Bijakovići 1 1 1 4
3 Čalići 1 0 2 3
4 Tepčići 1 0 2 3

srpanj 2018

30 Pon - 23:00
Međugorje 3-3Bijakovići
Match Report
27 Pet - 20:15
Čalići 4-3Tepčići
Match Report
25 Sri - 20:15
Bijakovići3-2Čalići
Match Report
19 Čet - 21:00
Tepčići5-10Međugorje
Match Report
17 Uto - 20:15
Bijakovići2-3Tepčići
Match Report
12 Čet - 22:00
Čalići2-10Međugorje
Match Report

Osmina finala

kolovoz 2018

01 Sri - 20:00
G. Ograđenici5-2G. Hamzići
Match Report
01 Sri - 22:00
D. Blatnica6-2Čalići
Match Report
01 Sri - 21:00
Krehin Gradac5-0Potpolje
Match Report
01 Sri - 23:00
Bijakovići3-4Gradnići
Match Report

ČETVRTFINALE

kolovoz 2018

08 Sri - 22:00
D. Hamzići5-2Krehin Gradac
Match Report
08 Sri - 23:00
Međugorje4-1G. Ograđenici
Match Report
08 Sri - 21:00
Dragićina4-3D. Blatnica
Match Report
08 Sri - 20:00
Dobro Selo6-3Gradnići
Match Report

Polufinale

kolovoz 2018

10 Pet - 21:00
D. Hamzići3-2G. Ograđenici
Match Report
10 Pet - 22:00
Dobro Selo5-6Dragićina
Match Report

3. Mjesto

kolovoz 2018

12 Ned - 21:00

G. Ograđenici

2-1Dobro Selo
Match Report

Finale

kolovoz 2018

12 Ned - 22:00

Dragićina

0(9)-0(8)D. Hamzići
Match Report

Najbolji igrači natjecanja

Vratar Strijelac Igrač
Josip Ivanković (D. Hamzići) Antonio Milićević (G. Ograđenici) Vinko Prusina (Dragićina)

Akti za provedbu natjecanja MNL MZ Općine Čitluk "BROTNJO 2018"