Čitlučanke pobijedile Željezničar

Nogometašice ŽNK Brotnjo svladale su u subotu na Barama nogometašice ŽNK Željezničar 2011 rezultatom 5:2.

Uvjerljivom pobjedom nad gošćama iz Bosanske Krupe nogometašice iz Čitluka nastavile su nizati dobre utakmice u proljetnom dijelu prvenstva.

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Čitlučanke su u Livnu pobijedile ŽNK Troglav 1918 i preuzele vodeću poziciju na ljestvici Druge ženske ligi NS FBiH, a ovom pobjedom nogometašice ŽNK Brotnjo korak su bliže plasmanu u Prvu ligu NS FBiH.

Ajla Memić dovela je Željezničar u vodstvo u 3. minuti, no nogometašice ŽNK Brotnjo pokazale su čvrst karakter i preokrenule rezultat. Martina Bošković (8. i 40. minuta) i Nika Miletić (17. i 43. minuta) postigle su po dva pogotka u prvom poluvremenu, dok je peti pogodak za ŽNK Brotjo u 65. minuti postigla Vesna Mandžo.

Pogodak za konačnih ŽNK Brotnjo – ŽNK Željezničar 5:2 u 77. minuti postigla je Ajla Memić.

Osmo kolo Druge ženske lige NS FBiH kompletirat će se 23. travnja utakmicom između ŽNK Troglav 1918 i ŽNK Inter.