U prvoj utakmici Mostar SG bolji od Brotnja

U prvom susretu finala doigravanja za prvaka BiH ekipa Mostar SG je na svom parketu svladala Brotnjo sa 7:3.

Aktualni prvaci BiH do vodstva dolaze u sedmoj minuti golom Dejana Pavlovića. Tri minute kasnije nakon solo prodora Jovan Lazarević je povisio na 2:0 – piše Pogled.ba.

Mirko Hrkać koristi grešku gostiju i postiže treći pogodak za Mostarce u 13. minuti. Zatim je Mario Aladžić pogodio mrežu Čitlučana u 15. minuti, da bi nedugo zatim Dejan Pavlović postigao svoj drugi pogodak na utakmici. U 18. minuti Nermin Kahvedžić je postavio rezultat prvog dijela Mostar SG – Brotnjo 6:0.

U nastavku utakmice puno bolje izdanje gostiju iz Čitluka. Marko Grgić i Kristijan Pantić postižu golove za Brotnjo na otvaranju drugog poluvremena. Mario Aladžić je povisio na 7:2, a u 30. minuti Ante Galić bio strijelac trećeg gola za gostujući sastav.

Druga utakmica na rasporedu je u srijedu 8. svibnja u GŠD Čitluk s početkom u 19:30 sati.