Sloga porazila Brotnjo na početku proljetnog dijela sezone

Nogometaši HNK Brotnjo poraženi su u 14. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug na svom stadionu s 0:2 od HNK Sloga Uskoplje.

Gosti su oba pogotka postigli u prvom poluvremenu, a strijelci za momčad iz Uskoplja bili su Leo Janković i Franjo Posavac.

Nakon odrađenih priprema, danas je na klupi HNK Brtonjo u ligaškoj utakmici debitirao trener Vladimir Vasilj. Mihovil Džeba, Lovro Kordić, Ivan Sušić i Trpimir Vrljičak, četiri igrača koja su se priključila momčadi tijekom prijelaznog roka, zaigrali su u za Brotnjo od prve minute, no Sloga je s dva postignuta pogotka u prvih dvadeset minuta ostvarila pobjedu.

Sloga je tako pobjedom započela proljetni dio sezone, dok će Brotnjo prve bodove u nastavku sezone morati tražiti u nekom od sljedećih nastupa.

HNK Brotnjo: Miletić, Džeba, Ilić (od 46′ Šimić), Kordić, 15 Muselimović (od 24′ Pehar), Rozić, Sušac, Sušić, Zelenika, Beljo (od 46′ Dujmović), 99 Vrljičak (od 82′ Barać). Trener: Vladimir Vasilj.

HNK Sloga: Blažević, Batinić, Posavac, Agić (od 79′ Bošnjak), Abazović (od 90′ Janković), Grubeša (od 90′ Zekotić), Čurić, Žuljević, Dujmović, Janković, I. Zeko (od 79′ V. Zeko). Trener: Zrinko Jozić.