Rukometaši Međugorja završili natjecateljsku sezonu

Utakmicom između HRK Međugorje i RK Jajce jučer je završena natjecateljska sezona u Prvoj rukometnoj ligi FBiH – Jug. Utakmica je odigrana u Čitluku, a pobjedu je slavila gostujuća ekipa iz Jajca rezultatom 33:28.

Prvo poluvrijeme gosti su riješili u svoju korist 16:10, nakon čega su u nastavku potvrdili pobjedu. Najefikasniji igrač utakmice sa dvanaest pogodaka bio je Amar Agić (RK Jajce), dok je u redovima Međugorja najraspoloženiji strijelac sa devet postignutih pogodaka bio Ivan Stojić. Pet pogodaka za HRK Međugorje postigao je Cvitić, pogodak manje upisao je Šaravanja, a po dva pogotka postigli su: Ostojić, Milijević, Pervan i Beljo. Rozić i Pehar u jučerašnjoj utakmici postigli su po jedan pogodak.

Ekipa trenera Dragana Ćavara sezonu je završila na devetom mjestu sa 27 osvojenih bodova. U protekloj sezoni Međugorje je osam puta pobjeđivalo svoje protivnike, tri puta odigralo neodlučeno, dok je u preostalih trinaest utakmica poraženo.

Naslov prvaka osvojila je ekipa RK Iskra Bugojno.