Pobjeda MNK Brotnjo u 14. kolu Premijer futsal lige BiH

MNK Brotnjo u subotu je u Čitluku pobijedio KMF Policajac rezultatom 3:2. Brotnjo je, nakon što je sredinom tjedna ispalo iz Kupa, došlo do druge prvenstvene pobjede u nizu pogocima Markića, Grbešića i Čolaka. Strijelci za gostujuću momčad u utakmici 14. kola Premijer futsal libe BiH bili su Pavlović i Đukarić.

Dejan Pavlović doveo je goste u vodstvo u 3. minuti, a pet minuta kasnije pogodak za rezultatsko poravnanje postigao je Šimun Markić. Prednost domaćoj momčadi sredinom prvog poluvremena donio je Ante Grbešić, dok je Anđel Čolak pogodak za 3:1 postigao u 39. minuti utakmice. Trideset sekundi prije kraja utakmice konačni rezultat postavio je Želimir Đukarić.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Grbešić, Čolak, Pehar, Ćavar, Vlaho, Markić, Prusina, Odak, Vučić, Gakić, S. Dujmović, Šunjić.

KMF Policajac: Stanivuković, Stojanović, Trifković, Pavlović, Maksimović, Radović, Prošić, Radujković, Đukarić, Verić, Vučić, Marinković, Mirković, Glamočić.