Nogometašice ŽNK Brotnjo osvojile naslov prvakinja

Pobjedom 2:0 nad izravnim konkurenticama iz ŽNK Inter – Posušje, nogometašice ŽNK Brotnjo danas su osvojile naslov prvakinja Druge ženske lige – Jug i izborile plasman u Prvu ligu.

Čitlučanke su do pobjede stigle golovima Marije Doko i Vesne Manžo.

Doko je pogodak postigla na samom kraju prvog poluvremena, dok je Manžo konačnih 2:0 postavila u 71. minuti.

Nakon završetka utakmice nogometašicama ŽNK Brotnjo uručen je pehar namijenjen osvajačicama Druge ženske lige – Jug u sezoni 2018./2019.

ŽNK Brotnjo: Hrkać, Puljić (od 65. Skoko), Bevanda, K. Barbarić, Bošković (od 82. Zekušić), Krasić, N. Barbarić, Miletić (od 62. Dugandžić), Doko, Cvitković (od 62. Mandžo), Petrušić.

ŽNK Inter: Maras, M. Landeka, Čutura, Bakula, A. Landeka, Galić, An. Landeka (od 25. Prljević), I. Čutura, Marić, Ćesić, Begić.