Međugorje pobijedilo Goražde i sezonu okončalo na 3. mjestu

U utakmici posljednjeg 22. kola Prve rukometne lige FBiH – skupina Jug, rukometaši HRK Međugorje pobijedili su na domećem parketu RK Goražde rezultatom 24:20.

Nakon prvog poluvremena rukometaši Međugorja imali su dva pogotka zaostatka za drugoplasiranom momčadi lige, no u nastavku su odigrali odlično i preokrenuli rezultat.

Momčadi trenera Dragana Ćavara pobjeda u posljednjem kolu bila je potrebna kako bi potvrdila treće mjesto na ljestvici, odmah iza jučerašnjeg protivnika i ORK Bosna, sarajevske momčadi koja se s maksimalnim brojem bodova ponovno plasirala u Premijer ligu BiH.

Na početku utakmice između HRK Međugorje i RK Goražde upriličena je mala svečanost na kojoj su Perica Ostojić, predsjednik HRK Međugorje, Dragan Ćavar, trener HRK Međugorje i suigrači, uz prigodne darove, zahvalili Darki Matijeviću na svemu što je u proteklim sezonama učinio za HRK Međugorje.

Netom završenu sezonu Prve rukometne liga FBiH – skupina Jug HRK Međugorje završio je sa 35 osvojenih bodova. Trećeplasirana momčad sezonu je završila sa jedanaest pobjeda, dva remija i sedam poraza.