Malonogometaši Brotnja upisali pobjedu na domaćem terenu

Ekipa MNK Brotnjo sinoć je u Čitluku pobijedila KMF Beli Anđeo rezultatom 8:6 i protiv ekipe iz Brčkog osvojila tri nova premijerligaška boda.

Utakmica 8. kola Premijer futsal lige BiH počela je odlično za MNK Brtonjo. U prvih deset minuta Marin Suton i Ivan Marković postigli su po dva, a Tomislav Bošnjak jedan pogodak pa je domaća ekipa sredinom prvog poluvremena imala prednost 5:0.

Stefan Janjić postigao je pogodak za goste i prekinuo seriju Brotnjo, no ubrzo nakon njegovog pogotka Suton je kompletirao hat-trick i vratio Brotnju pet pogodaka prednosti (6:1).

Gosti nisu gubili nadu te su s dva pogotka Mirka Marinkovića i po jednim pogotkom Ademina Hadžića i Davora Arnautovića došli na jedan pogodak zaostatka (6:5). KMF Beli Anđeo potvrdio se kao neugodan protivnik, ali MNK Brotnjo ipak nije dopustio iznenađenje pred domaćom publikom.

Zvonimir Ćavar postigao je pogodak za 7:5, a vratar Andrijano Dujmović pogodio je za 8:6, nakon čega je Marinković pogotkom za svoj hat-trick postavio konačnih MNK Brotnjo – KMF Beli Anđeo 8:6.

Ekipa trenera Mateja Čilića u sljedećem kolu gostuje u Mostaru kod Zrinjskog.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Galić, Suton, Marković, Ćavar, Pehar, Bošnjak, Čolak, Stjepanović, Miličević, Vučić, Ivanković, Gagro, S. Dujmović.

KMF Beli Anđeo: Ružičić, Arnautović, Đokić, Marinković, Pavić, Simić, Panić, Hadžić, Muratović, Janjić.