Luka Bencun i Ivan Ferenc odlično surađivali u pobjedi protiv Turbine

U 11. kolu Druge lige NS FBiH HNK Brotnjo ugostio je na Barama petoplasiranu Turbinu i odličnom utakmicom prekinuo niz rezultata koji su bili lošiji od očekivanih. Brotnjo se na pobjedničke staze vratilo pobjedom 3:1.

Od samog početka Brotnjo je krenulo agresivno, a to se čitlučkom klubu isplatilo već u 5. minuti, kada je Ivan Ferenc doveo Brotnjo u vodstvo. Gosti su došli do izjednačenja pet minuta kasnije, pogodak za Turbinu postigao je Esmin Letuka, no Brotnjo je u nastavku bolju igru okrunilo s dva pogotka i došlo do pobjede.

Dvostruki strijelac bio je Luka Bencun. Bencun je mrežu Turbine pogađao u 58. i 89. minuti, a u oba slučaja za pogotke mu je asistirao Ivan Ferenc.

U sljedećem kolu Brotnjo putuje na gostovanje u Neum i za očekivati je da ako cijela momčad Brotnja bude na današnjem nivou pozitivan rezultat neće izostati.

HNK Brotnjo: Katić, L. Bencun, Rozić (od 90. Barać), Gugić, Miličević, Soldo, Cvitković, Sušac, Zelenika, Ferenc, Kvesić.

FK Turbina: Husrep, Arfadžan, Ovnović, Letuka, Avdić, Zukić (od 23. Đuliman, od 36. Ćosić), Husović, Keskin, Zahirović, Zuko (od 70. H. Zukić), Vladavić.