Čitluk Grad i Biletići uvjerljivi, Gornji Hamzići i Dobro Selo odigrali odličnu utakmicu

Ekipa Čitluk Grada bila je jako uvjerljiva u povratničkom nastupu u MNL MZ općine Čitluk. Grad je sinoć rezultatom 5:1 u Blizancima nadigrao Gornju Blatnicu, a još uvjerljiviji bili su Biletići u utakmici protiv Međugorja. Biletići su najtrofejniju ekipu lige pobijedili 5:0.

Toni Zelenika postigao je hat-trick u pobjedi Čitluk Grada, s dva pogotka pratio ga je Vinko Beljo, dok je pogodak za Gornju Blatnicu postigao Danijel Kvesić.

Hat-trickom svoju ekipu do pobjede predvodio je i Antonio Prusina, a strijelci za Biletiće bili su također Josip Bevanda i Roberto Bevanda.

Dvije navedene utakmice ponudile su malo rezultatske neizvjesnosti, ali je zato utakmica između Gornjih Hamzića i Dobrog Sela bila jako uzbudljiva i atraktivna za gledatelje jer su obje ekipe odigrale jako dobro. Gornji Hamzići su poveli 2:0, nakon čega se Dobro Selo do kraja poluvremena vratilo u igru (2:2). Gornji Hamzići su i u nastavku došli do prednosti (3:2), no ipak su na kraju ostali bez pobjede. Filip Miletić poravnao je na 3:3 u 36. minuti, a pobjedu svojoj ekipi pred sami kraj utakmice donio je Marijan Raspudić.

Čitluk Grad – Gornja Blatnica 5:1 (1:0)
1:0 Toni Zelenika 5′, 2:0 Vinko Beljo 25′, 3:0 Toni Zelenika 29′, 4:0 Toni Zelenika 31′, 5:0 Vinko Beljo 36′, 5:1 Danijel Kvesić 39′.

Gornji Hamzići – Dobro Selo 3:4 (2:2)
1:0 Stipe Aralo 6′, 2:0 Ronald Korać 8′, 2:1 Filip Miletić 11′, 2:2 Marijan Raspudić 16′, 3:2 Dario Korać 34′, 3:3 Filip Miletić 36′, 3:4 Marijan Raspudić 40′.

Biletići – Međugorje 5:0 (3:0)
1:0 Antonio Prusina 15′, 2:0 Antonio Prusina 16′, 3:0 Josip Bevanda 19′, 4:0 Roberto Bevanda 24′, 5:0 Antonio Prusina 29′.

Malonogometna liga mjesnih zajednica općine Čitluk „Brotnjo 2019“ nastavlja se u ponedjeljak, 15. srpnja u Donjim Hamzićima, gdje će se odigrati utakmice:
Krehin Gradac – Gornji Ograđenici (20,15 sati)