Čapljina odnijela pobjedu iz Čitluka

U 18. kolu Prve lige Federacije BiH Rukometna akademija Čapljina pobijedila je Hrvatski rukometni klub Međugorje rezultatom 34:25. Susjedski derbi odigran je sinoć u Čitluku, a gostujuće ekipa nakon prvog poluvremena imala je četiri pogotka prednosti (16:12).

Prednost iz prvog poluvremena RA Čapljina dodatno je povećala u nastavku te je na kraju slavila s uvjerljivih 34:25.

Najbolji strijelci u redovima HRK Međugorje bili su: Ivan Stojić (7) i Marijan Šaravanja (6), a u redovima RA Čapljina strijelce je predvodio Slavko Previšić (12), dok je Goran Lasta postigao 9 pogodaka.

HRK Međugorje: Krasić, Pavlović, Stojić 7, Ostojić, Z. Vasilj 1, Mijatović, Cvitć 1, J. Pehar, M. Pehar 1, Knezović 2, Milijević 1, Šaravanja 6, Pervan, Rozić 2, Beljo 4, L. Vasilj. Trener: Dragan Ćavar.

RA Čapljina: Knežević, Akrapović 2, Pehar 1, S. Ljubić 1, M. Ljubić 2, Kozarić 2, Jovanović, Matić 1, Cvitanović 2, Jakić 2, Sesar, Previšić 12, Lasta 9, Bošković, Brkić. Trener: Josip Ostojić.