Brotnjo u finalu Premijer futsal lige BiH

MNK Brotjo plasirao se večeras u finale Premijer futsal lige nakon što je u Čitluku s 5:3 pobijedio HFC Zrinjski u drugoj polufinalnoj utakmici.

Gosti iz Mostara poveli su pogotkom Romana Vlahe, a na 1:1 izjednačio je Darko Ivanković. Vlaho i Ivanković bili su jedini strijelci u prvom poluvremenu, a publika u Gradskoj športskoj dvorani u Čitluku zato je u nastavku vidjela šest pogodaka.

I drugo poluvrijeme bolje je otvorio HFC Zrinjski i poveo pogotkom Ivana Drežnjaka, nakon kojeg je Marin Suton povisio na 1:3. Za izjednačenje rezultata pobrinuli su se Anto Galić i Zvonimir Ćavar, a prvo vodstvo Brotnju, svojim drugim pogotkom na utakmici, donio je Anto Galić na oduševljenje fantastične publike u Čitluku.

Na samom kraju utakmice Kristijan Pantić potvrdio je pobjedu Brotnja i postavio konačnih 5:3.

MNK Brotnjo prvi je s dvije pobjede izborio finale, dok u drugom polufinalnom paru Stari Grad i Salines još trebaju odigrati treću odlučujuću utakmicu.