Brotnjo pobijedilo Troglav, Sulić i Bencun strijelci za Čitlučane

U 25. kolu Druge lige NS FBiH – skupina Jug, nogometaši HNK Brotnjo na domaćem su terenu pobijedili NK Troglav 1918 rezultatom 2:1. Strijelci za HNK Brotnjo u jučerašnjoj utakmici bili su Ivan Sulić i Luka Bencun, a pogodak za goste iz Livna postigao je Josip Vidović.
Prednost HNK Brotnjo jako efektnim pogotkom u 27. minuti donio je Ivan Sulić. Na samom početku drugog poluvremena Luka Bencun povisio je na 2:0, a u 87. minuti Josip Vidović postigao je pogodak za konačnih 2:1.
HNK Brotnjo: Pehar, M. Miličević, Gugić (od 78. Barać), Ilić, Bencun (od 69. Milićević), A. Miličević, Sulić, Odak, D. Miličević, Rozić, Bevanda.
NK Troglav 1918: A. Bučo, H. Bučo, Križan (od 57. A. Čačija), Krišto, Bartulica (od 56. Mičeta), Ćosić, F. Čačija, Bodolušić, Perica (od 78. Vidović), Vrdoljak, Duvnjak.