Brotnjo nadigralo Slogu rezultatom 6:2

MNK Brotnjo večeras je u Čitluku svladao MNK Sloga 6:2.

Do treće pobjede u novoj sezoni Premijer futsal lige BiH Brotnjo je došlo uz tri pogotka Zvonimira Ćavara, te po jedan pogodak Marin Sutona, Luke Pehara i Marina Sesara, dok je dvostruki strijelac za Slogu večeras u Čitluku bio Duje Nevistić.

Utakmica 4. kola Premijer futsal lige BiH počela je odlično za MNK Brotnjo. Marin Suton, nakon ubacivanja Marina Šunjića, pogodio je mrežu Sloge u 8. minuti, a tri minute kasnije na 2:0 povisio je Luka Pehar, koji je postavio i konačni rezultat prvog poluvremena.

Duje Nevistić, bivši igrač MNK Brotnjo, na početku drugog poluvremena postigao je dva pogotka za gostujuću momčad i poravnao rezultat, no Zvonimir Ćarar s tri pogotka u nizu riješio je večerašnju utakmicu. Ćavar je odmah nakon izjednačenja, u istoj minuti kada je Nevistić pogodio za 2:2, postigao pogodak za 3:2. Nakon lijepog proigravanja petom od strane Marina Sutona, Ćavar je postigao pogodak za 4:2, a Ćavar je sa svoje polovice kaznio i otvoreniju igru gostiju pogotkom za svoj hat-trick.

Naime, u posljednjih 10-ak minuta Sloga je igrala bez klasičnog vratara, što je iskoristio i Marin Sesar za konačnih 6:2.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Sesar, Grbešić, Suton, Ćavar, Bevanda, Markić, Prusina, Vučić, Pehar, S. Dujmović, Šunjić. Trener: Tomislav Bevanda.

MNK Sloga: Delić, Letić, E. Milanović, Zukan, Nevistić, Begović, Bikan, Sušić, Demirović, Kovač, Ivanković, Er. Milanović, Luković. Trener: Sefir Gvozden.
Utakmice Premijer futsal lige BiH igraju se bez nazočnosti gledatelja, no ljubitelji futsala večerašnju utakmicu mogli su pratiti u izravnom prijenosu Radiotelevizije Herceg Bosne.