Brotnjo nadigralo goste iz Livna rezultatom 6:1

U prvom kolu Premijer futsla lige BiH MNK Brotnjo upisao je uvjerljivu pobjedu. Igrači trenera Mateja Čilića sinoć su u Čitluku svladali MNK Seljak rezultatom 6:1 i na otvaranju sezone suvereno došli do tri boda.

Zvonimir Ćavar doveo je MNK Brotnjo u vodstvo u 3. minuti utakmice, a isti igrač povisio je na 2:0 u 12. minuti. Pogotkom iz slobodnog udarca Anđel Čolak povisio je na 3:0 u 19. minuti, što je bio i rezultat prvog poluvremena, dok je jedini pogodak za gostujuću momčad u 24. minuti postigao Nikola Ivković.

Pogotkom u 34. minuti Marin Suton vratio je tri pogotka prednosti Brotnju, a s još dva pogotka do kraja utakmice pobjedu MNK Brotnjo potvrdio je Zvonimir Ćavar. Treći pogodak na utakmici Ćavar je postigao u 37. dok je minutu kasnije postigao i četvrti pogodak za konačnih 6:1.

Momčad MNK Brotnjo u novom sastavu se u odličnom svjetlu predstavila pred domaćom publikom, kojoj se MNK Brotnjo zahvalio na podršci kroz proteklih jedanaest godina kroz današnje druženje pod sloganom „Zajedno smo jači“.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Galić, Marković, Ivanković, Ćavar, Bošnjak, Čolak, Stjepanović, Vučić, Odak, Suton, Pehar, S. Dujmović. Trener: Matej Čilić.

MNK Seljak: Vidović, B. Maleta, Ivković, Semren, Penava, Križan, F. Maleta, Čećura, Duvnjak, Franjičević, Ćorić, Kovčalija. Trener: Ivo Krezo.