Pobjeda Međugorja nad Donjim Vakufom

Hrvatski rukometni klub Međugorje  u 22. kolu Prve lige FBiH bio je bolji od RK Donji Vakuf rezultatom 35:28.

Rukometaši Međugorja u utakmicu su krenuli bolje od gostiju te su pred kraj prvog poluvremena imali prednost 13:9, no gostujući rukometaši do odlaska na odmor smanjili su zaostatka na -1 (14:13).

Slično kao i u prvom poluvremenu, Međugorje je i u nastavku došlo do prednosti. Sredinom drugog poluvremena Međugorje je imalo sedam pogodaka prednosti, a domaći rukometaši ovakvu su prednost sačuvali do kraja utakmice.

Najbolji strijelci u redovima HRK Međugorje sa po osam postignutih pogodaka bili su Ivan Stojić i Marijan Šaravanja, dok je Matej Beljo dodao 7 pogodaka. Najučinkovitiji u redovima RK Donji Vakuf je sa sedam postignutih pogodaka bio Izmir Duvnjak, a pogodak manje postigao je Amer Verem.

HRK Međugorje: Krasić, Pavlović, Stojić 8, Ostojić, J. Pehar, M. Pehar 3, Šaravanja 8, Knezović 3, Milijević, Rozić, Beljo 7, Vasilj 1, Pervan 4, Cvitić 1. Trener: Dragan Ćavar.

RK Donji Vakuf: F. Duvnjak, I. Duvnjak 7, Kero 2, Verem 6, Rujanac 4, Škiljan 1, Huber 5, Mešan, Kovač, Šeho 2, Čaluk 1. Trener: Ademir Fazlagić.