Odličan nastup u Zagrebu za Karate klub “Brotnjo-Hercegovina”

Protekli vikend članovi Karate kluba Brotnjo-Hercegovina nastupili su na 8. Zagreb Karate Cup-u.

Na natjecanju je sudjelovalo preko 720 natjecatelja iz Hrvatske, Mađarske, Slovačke, Srbije i Bosne i Hercegovine.

Na ovome iznimno jakom natjecanju koji je ujedno bio i izborni turnir za nadolazeće svjetsko prvenstvo naši članovi osvojili su zapažene rezultate.

Zlatne medalje osvojili su: Patricija Prga, Željko Pervan, Ante Bevanda i Nevenko Pehar,

Srebrene medalje osvojili su: Andrija Vasilj, Martin Mandžo, David Paponja, Ivano Ivanković i Iva Puljić,

Dok su brončane medalje osvojili: Ivan Niko Prusina, Iva Lovrić, Dane Juričić, Marija Magdalena Stojić, David Paponja, Zoran Planinić i Luka Grbavac.

Uz natjecanje gdje du karatisti ostvarili odlične rezultate, posjetili su i GNK Dinamo, njihov muzej, stadion Maksimir, a GNK Dinamo uručio je prigodne poklone članovima kluba.

Ovim putem iz KK Brotnjo Hercegovima zahvaljuju se GNK Dinamo na gostoprimstvu i prigodnim poklonima.

Napominju kako još uvijek traju upisi novih članova, gdje se možete upisati svakim radnim danom od 18h u prostorijama našeg kluba ili pozivom na broj:

063 001 636 – Čitluk,

063 904 199 – Čerin.

U nastavku sezone očekuje ih još natjecanja, a jedno od njih je i DBG Open u Čitluku u organizaciji KK Brotnjo – Hercegovina, koji se održava u sklopu manifestacije Dani berbe grožđa Čitluk 2019.