MNK Brotnjo 2020. godinu završio pobjedom

Prvi dio sezone i 2020. godinu MNK Brotnjo završio je pobjedom nad MNK Kaskada iz Gračanice. U 9. kolu Premijer futsal lige BiH, Čitlučani su u petak na domaćem parketu pobijedili 7:4.

Gosti su dva puta na početku utakmice imali prednost, no Brotnjo je ubrzo nakon primljenih pogodaka stizalo do izjednačenja, a nakon desetak minuta igre i do prednosti. Domaća momčad otišla je na poluvrijeme s prednošću 4:2 i u nastavku je bez većih problema potvrdila pobjedu.

Zvonimir Ćavar s tri postignuta pogotka bio je prvo ime utakmice u domaćoj momčadi, Anđel Čolak postigao je dva pogotka, dok su Marin Suton i Ante Grbešić također bili strijelci u momčadi trenera Tomislava Bevande. Ibrahim Husejnović postigao je dva pogotka za Kaskadu, a Avdo Huskanović i Rahim Spahić po jedan pogodak.

MNK Brotnjo prvi dio sezone završio je na trećem mjestu Premijer futsal lige BiH sa šesnaest osvojenih bodova. Drugoplasirani je FC Salines, dok je vodeća momčad lige FC Mostar SG Staklorad. Upravo protiv vodeće momčadi Brotnjo će započeti drugi dio sezone.