Miljenko Vasilj prvak BiH, Ivan Ostojć osvojio broncu

U nedjelju 07. travnja 2019. godine u Banja Luci se održalo prvenstvo Bosne i Hercegovine u karateu za dječje uzraste na kojem je nastupilo 900 natjecatelja iz 100 klubova.

Karate klub Međugorije nastupio je s 12 natjecatelja i zabilježio odlične rezultate osvojivši zlatnu i brončanu medalju.

Titulom prvaka Bosne i Hercegovine u kategoriji -55 kg okitio se Miljenko Vasilj koji se kroz pet uvjerljivih pobjeda podigao na najviše postolje.

U kategoriji do 47 kg klupski kolega Ivan Ostojić osvojio je brončanu medalju koja potvrđuje kvalitetu dugotrajnog i napornog rada.

Uz malo sportske sreće koja je nedostajala medaljama se nisu okitili Ante Josip Smoljan, Maja Lucija Soldo, Marija Sivrić, Ivano Milićević I Iva Vasilj koji su izgubili za treća mjesta.

Ovim medaljama članovi KK Međugorja krajem mjeseca svibnja osigurali su odlazak na Balkansko prvenstvo koje se održava u Banja Luci. Članovima i trenerima želimo puno uspjeha u daljnjem radu – priopćeno je iz KK Međugorje.