Međugorje slavilo protiv Respecta

U prvoj utakmici proljetnog dijela Prve lige FBiH – skupina Jug na domaćem parketu HRK Međugorje sinoć je pobijedio RK Respect iza Sarajeva 27:24.

Momčad trenera Dragana Ćavara na odmor je otišla sa dva pogotka prednosti (10:8), no domaćin je u nastavku potvrdio da je kvalitetnija momčad. Više puta u drugom poluvremenu Međugorje je imalo prednost od sedam pogodaka, a gosti iz Sarajeva u posljednjih pet minuta uspjeli su samo ublažiti poraz na konačnih HRK Međugorje – RK Respect 27:24.

Matej Beljo sa šest postignutih pogodaka bio je najbolji strijelac Međugorja u sedmoj ovosezonskoj pobjedi. Kod Respecta Kerim Tanović predvodio je strijelce sa sedam postignutih pogodaka.

Rukometaši HRK Međugorje u dosadašnjem dijelu Prve lige FBiH – skupina Jug imaju sedam pobjeda, dva remija i tri poraza.

HRK Međugorje: Stojić 1, Krasić, Šego 3, Šunjić 3, S. Ljubić, M. Ljubić 1, Knezović 4, Vučić 1, Martinović 1, Barbarić 1, Rozić, Matijević 4, Odak 2, Beljo 6. Trener: Dragan Ćavar.

RK Respect Sarajevo: Halilović, Lilić, Džanko 3, Zukić 2, M. Došlo 1, Sipović, L. Došlo 1, S. Tanović 4, K. Tanović 7, Asotić, Šatara, Hošić 4, Bajramović 2. Trener: Adil Tabak.