Međugorje odigralo neriješeno protiv Iskre iz Bugojna

Rukometaši HRK Međugorje i RK Iskra Bugojno sinoć su u Čitluku odigrali uzbudljivu utakmicu Prve lige FBiH koja je završila neriješeno 27:27.

Prvo poluvrijeme utakmice između Međugorja i ekipe koja je osvojivši ligu izborila povratak u Premijer ligu završilo je 13:13, a deset minuta prije kraja drugog poluvremena Međugorje je imalo dva pogotka prednosti i bilo na korak do iznenađenja, no utakmica je ipak završila podjelom bodova.

Ivan Stojić i Marijan Šaravanja postigli su po osam pogodaka za HRK Međugorje, dok su strijelce RK Iskra Bugojno predvodili Nihad Šupić (7) i Ajdin Velić (6).

HRK Međugorje: Krasić, Stojić 8, Z. Vasilj, Mijatović, Cvitić, Pehar, Knezović 2, Milijević 2, Rozić, Beljo 5, Ostojić 1, Šaravanja 8, Pervan 1, L. Vasilj.

RK Iskra Bugojno: Destanović, Ljubljančić, Halilović, Agić, Bostan 5, Marijanović 2, Šupić 7, Velić 6, Simonović, Popaja 3, Zukić 1, Grab 3.