Matej Pehar vodeći na listi strijelaca MNL MZ općine Čitluk

Nakon što je sinoć postigao šest pogodaka u utakmici protiv Vionice, Matej Pehar preuzeo je vodeće mjesto na listi strijelaca MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2019“. Pehar je u dva nastupa postigao osam pogodaka, a u oba nastupa Krehin Gradac upisao je pobjede. U sinoćnjoj utakmici Gradac je s visokih 12:0 nadigrao Vionicu.

Do uvjerljive pobjede sinoć su došli i Gornji Ograđenici za koje su Franjo Sušac i Antonio Milićević postigli po hat-trick u pobjedi 10:0 nad Potpoljem.
Spomenute utakmice odigrale su ekipe iz skupine D i za razliku od ovih utakmica, preostale dvije utakmice odigrane u Gornjoj Blatnici bile su mnogo uzbudljivije i s više rezultatskih preokreta.

Tako su Gornji Hamzići sinoć pobijedili Biletiće 7:6. U prvom poluvremenu Gornji Hamzići poveli su 3:1, no Biletići su se nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu vratili u igru i došli do izjednačenja (4:4). Nakon izjednačenja, Gornji Hamzići su ponovno došli do prednosti koju ovaj put nisu ispuštali do kraja utakmice.

Zanimljivu utakmicu odigrale su i dvije Blatnice, a pobjedu je odnijela ekipa Donje Blatnice. Gornja Blatnica je na svom terenu protiv susjeda uspjela povesti 3:1, ali Donja Blatnica je, za razliku od prvog nastupa u ligi, sinoć odigrala odlično drugo poluvrijeme i sa četiri gola u nizu došla do nedostižne prednosti. Utakmica između Gornje Blatnice i Donje Blatnice završila je rezultatom 4:5.

MNL MZ općine Čitluk nastavlja se večeras u Gornjoj Blatnic, a natjecateljski program počinje u 20.15 sati.

Gornji Hamzići – Biletići 7:6 (3:1)
1:0 Ronald Korać 5′, 2:0 Stipe Aralo 10′, 3:0 Stipe Aralo 17′, 3:1 Jure Bevanda 19′, 3:2 Toni Ćorić 21′, 4:2 Ronald Korać 24′, 4:3 Ivo Bevanda 33′, 4:4 Antonio Prusina 34′, 5:4 Gojko Korać 37′, 6:4 Gojko Korać 38′, 6:5 Jure Bevanda 39′, 7:5 Stipe Aralo 39′, 7:6 Jure Bevanda 40′.

Vionica – Krehin Gradac 0:12 (0:5)
0:1 Matej Pehar (Z) 4′, 0:2 Matej Pehar (Z) 7′, 0:3 Silvio Dujmović 9′. 0:4 Luka Dujmović 12′, 0:5 Matej Pehar (Z) 15′, 0:6 Matej Pehar (Z) 25′, 0:7 Matej Pehar (Z) 27′, 0:8 Marko Filipović 30′, 0:9 Antonio Vasilj 33′, 0:10 Marko Filipović 34′, 0:11 Matej Pehar (P) 35′, 0:12 Matej Pehar (Z) 38′.

Gornja Blatnica – Donja Blatnica 4:5 (3:1)
1:0 Darko Puljić 4′, 1:1 Davor Gagro 9′, 2:1 Darko Puljić 15′, 3:1 Marin Kvesić 18′, 3:2 Davor Gagro 27′, 3:3 Tomislav Sušac 33′, 3:4 Pavo Galić 38′, 3:5 Tomislav Sušac 39′, 4:5 Danijel Kvesić 40′.

Gornji Ograđenici – Potpolje 10:0 (1:0)
1:0 Branimir Odak 9′, 2:0 Antonio Milićević 23′, 3:0 Franjo Sušac 24′, 4:0 Franjo Sušac 25′, 5:0 Franjo Sušac 31′, 6:0 Antonio Milićević 31′, 7:0 Ivan Vlaho 35′, 8:0 Ivan Gagro 37′, 9:0 Ante Odak 38′, 10:0 Antonio Milićević 40′.