HRK Međugorje pobijedio RA Čapljina

Hrvatski rukometni klub Međugorje pobjedom nad Rukometnom akademijom Čapljina prekinuo je niz poraza u Prvoj rukometnoj ligi FBiH – skupina Jug. Međugorje je, u sinoć odigranoj utakmici 8. kola, pobijedilo RA Čapljina rezultatom 28:24.

Gosti iz Čapljine bolje su otvorili utakmicu, no do kraja poluvremena Međugorje je došlo do izjednačenja, a u drugom poluvremenu i do zaslužene pobjede.

Ivan Stojić, Matej Beljo i Mirko Mišetić postigli su po sedam pogodaka za HRK Međugorje, dok je strijelce RA Čapljina sa devet pogodaka predvodio Goran Lasta.

U sljedećem kolu HRK Međugorje putuje na gostovanje kod RK Vogošća PH 2.

HRK Međugorje: Stojić 7, Krasić, Vasilj, Pervan 2, Rozić 2, Čilić, Knezović 3, Beljo 7, Vučić, Barbarić, Ostojić, M. Rozić, Matijević, Mišetić 7.

RA Čapljina: Akrapović 2, Knežević, Pehar, S. Ljubić, M. Ljubić 5, Jovanović, Matić, Jakić 3, Sesar, Previšić 1, Lasta 9, Bošković, Vasilj 2, Buntić, Majić 2, Borovina.