Brotnjo slavilo u hercegovačkom futsal derbiju

MNK Brotnjo sinoć je u hercegovačkom futsal derbiju pobijedio HFC Zrinjski 5:4.

Utakmica u Čitluku bila je do samog kraja neizvjesna i uzbudljiva, a Brotnjo je na kraju slavilo pobjedu i osvojilo tri boda u novoj sezoni Premijer futsal lige BiH.

Gostujuću momčad u 3. minuti u prednost je doveo Dragan-Edi Marić, no Brotnjo je do poluvremena preokrenulo rezultat. Marin Suton postigao je pogodak za izjednačenje, a Anđel Čolak bio je precizan iz kaznenog udarca i Brotnjo je na odmor otišlo s prednošću.

Marin Suton drugim pogotkom na utakmici povećava prednost Brotnja na 3:1, nakon čega Adnan Kalajdžić smanjuje na 3:2. U listu stijelaca Brotnja nakon Sutona upisao se i Ćavar, a kasnije je Ćavar bio i asistent kod trećeg pogotka Sutona te se činilo da je Brotnjo na korak do lagane pobjede.

Ipak, neizvjesnost u utakmicu četiri minute prije kraja donijeli su Ivan Perić i Adnan Kalajdžić, čijim je pogocima Zrinjski stigao na pogodak zaostatka, ali Brotnjo je na kraju slavilo pobjedu jer u posljednjim minutama nije bilo pogodaka.