Brotnjo slavilo na gostovanju u Livnu

U 15. kolu Premijer lige BiH ekipa MNK Brotnja slavila je s 3:2 na gostovanju kod MNK Seljak u Livnu.

Brotnjo je tako došlo do važnih bodova u borbi za doigravanje, dok će domaćin svoju priliku za bodove potražiti u nekom od sljedećih susreta.

Gosti iz Čitluka sjajno su otvorili utakmicu i već nakon 11 minuta igre imali vodstvo 3:0. U osmoj minuti pogodio je Marko Grgić, a zatim je dva pogotka postigao Darko Ivanković.

U 18. minuti isplatila se borbenost i upornost Nikole Ivkovića koji koristi grešku vratara Ivankovića i postiže prvi pogodak za Seljak.

Domaćin je u 24. minuti lijepim pogotkom Mile Zelenike smanjio na 2:3, te vratio nadu u povoljan rezultat.

Do kraja utakmice obje ekipe su imale prilike za pogodak, no stanje na semaforu se nije mijenjalo, pa je Brotnjo uzvratilo Seljaku za poraz u prvom dijelu sezone.