Brotnjo rezultatom 6:1 nadigralo Kaskadu

MNK Brotnjo pobijedio je sinoć MNK Kaskada 6:1. U utakmici 14. kola Premijer futsal lige Kristijan Pantić postigao je hat-trick, a uz kapetana u strijelce Brotnja upisali su se: Ivan Marković, Marko Grgić i Nikola Granić, dok je pogodak za gostujuću momčad postigao Ibrahim Husejinović.

Sinoćnja utakmica u Čitluku bila je značajna za obje momčadi jer je bila međusobni susret dviju kvalitetni momčadi koje se bore za plasman u play-off. Ova važna utakmica započela je odlično za Brotnjo jer su Pantić, Marković i Grgić momčadi trenera Čilića nakon petnaestak minuta igre donijeli tri pogotka prednosti. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Husejinović je smanjio na 3:1, no Brotnjo je u nastavku potvrdilo pobjedu.

Kristijan Pantić u nastavku je postigao dva a Nikola Granić jedan pogodak i Brotnjo je na kraju slavilo s uvjerljivih 6:1 nad momčadi koja je Čitlučane tijekom ove sezone pobijedila dva puta.

Pobjeda u važnoj utakmicu odmah se odrazila i na ljestvicu jer je Brotnjo s tri osvojena boda zauzelo peto mjesto na ljestvici, ali borba za mjesta koja vode u doigravanje za prvaka bit će zanimljiva do samog kraja. Naime, Stari Grad i Zrinjski napravili su značajnu bodovnu prednost nad pratiteljima, no za preostala četiri mjesta konkurira pet momčadi koje dijeli mala bodovna razlika.