Bosna Kompred izborila remi u Čitluku

MNK Brotnjo i MNK Bosna Kompred odigrali su u 7. kolu Premijer futsal lige BiH neodlučeno 2:2.

Gosti iz Tuzle poveli su u 3. minuti pogotkom Mahira Hodžića, nakon čega je MNK Brotnjo krenuo po poravnanje i rezultatski preokret. Marin Šunjić postigao je pogodak za izjednačenje u 11. minuti, dok je prednost Brotnju pogotkom u 23. minuti donio Zvonimir Ćavar.

Ipak, sinoćnji ogled okončan je remijem nakon što je Admir Čorhodžić postigao pogodak za 2:2 u 34. minuti.

Ekipa trenera Tomislava Bevande prije nekoliko dana plasirala se u četvrtfinale Kupa, no u zgusnutom rasporedu nije uspjela slaviti u ligaškoj utakmici. U sljedećem kolu Brotnjo će ponovno odmjeriti snage s Tuzlacima, ovaj put na gostovanju kod Salinesa.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Sesar, Grbešić, Šunjić, Ćavar, Bevanda, Dodig, Čolak, Prusina, Vučić, Pehar, Odak, S. Dujmović. Trener: Tomislav Bevanda.

MNK Bosna Kompred: Čizmić, Beganović, Ramić, M. Hodžić, Spahić, B. Hodžić, Alibašić, Hadžialjević, Čorhodžić, Fehratović, Zulić, Kasumović, Smajlović, Mustafić. Trener: Mirsad Ovčina.