AK Brotnjo: Pet državnih medalja stiglo u Čitluk

Jučer je u Tuzli u organizaciji atletskog kluba Sloboda Tehnograd održano državno pojedinačno prvenstvo BiH za dječake i djevojčice rođenih 2006. i 2007. godine. Na ovome natjecanju nastupilo je 300 djece iz 30 atletskih klubova iz cijele BiH.

Članovi atletskog kluba Brotnjo nastupili su na ovome natjecanju gdje su osvojili ukupno 5 novih državnih medalja.

Titulu prvaka BiH za dječake osvojio je Josip Ivanković u disciplini troskok dok je u skoku u dalj bio drugi.

Anna Ćurković u kategoriji djevojčica također je postala državna prvakinja u disciplini skok u Dalj dok je na trci 100m bila druga.

Petu medalju osvojila je naša najmlađa članica na ovome prvenstvu, Lucija Lorena Primorac koja je postala viceprvakinja u diciplini troskok.

Članove AK Brotnjo već sljedeći vikend očekuje prvenstvo BiH za starije juniore 29. i 30. svibnja u Sarajevu.