12. kolo Premijer futsal lige: Brotnjo – Seljak 4:4

MNK Brotnjo i MNK Seljak sinoć su u Čitluku odigrali jako uzbudljivu utakmicu 12. kola Premijer futsal lige BiH.

Domaća momčad utakmicu je započela jako dobro i u prvom poluvremenu došla do prednosti 4:1, no Seljak je u drugom poluvremenu uspio doći do izjednačenja. Obje momčadi dale su svoj maksimum kako bi došle do pobjede u uzbudljivoj i kvalitetnoj utakmici, ali ogled momčadi koje se jako dobro poznaju završio je bez pobjednika (4:4).

Ante Grbešić i Luka Pehar bili su dvostruki strijelci za domaću momčad, dok su za Seljak pogotke postizali: Nikola Ivković, Ante Semren, Darko Ivanković i Frano Maleta.

U uzbudljivoj utakmici bilo je jako zanimljivo i vidjeti bivše suigrače na suprotnim stranama. Tako je za Brotnjo igrao Anđel Čolak, a momčad Ive Kreze „natrpana“ je igračima koji su nosili dres Brotnja. Uz već spomenutog Ivankovića za momčad koja se bori za ostanak nastupaju Ivan Marković i Kristijan Pantić. Pantić je nakon sporazumnog raskida ugovora sa Mostar SG pristupio momčadi iz Livna.